Модульні мости
від Світового банку
У межах проєкту Світового банку «Відновлення основної логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)», Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України отримало 12 мостових систем (475 метрів) загальною вартістю понад 15 мільйонів доларів США.
Мости будуть встановлені на місці тих, що зруйновані внаслідок бойових дій.
«Вдячні проєкту Світового банку за системну підтримку у відновленні української інфраструктури. Це сприяє зміцненню обороноздатності та економічному відновленню України», – зазначив Олександр Кубраков, віцепремʼєр-міністр з відновлення України.
На місці зруйнованого ТЦ: у Бучі побудують найбільший на Київщині ТРЦ. Як він виглядатиме (ВІЗУАЛІЗАЦІЇ)
Закупівлю обладнання здійснив підрозділ ООНUNOPS Ukraine.
Впродовж найближчих тижнів очікується поставка ще шести мостових систем загальною довжиною 238 метрів, а також проведення навчання із їх встановлення.
Довідково. Від грудня 2022 року Україна вже отримала 6 модульних мостів від Швеції, 18 від Чехії, 10 від Норвегії.
Хто фінансує відбудову громад та якими є пріорітети відновлення
Франція передала 3 тимчасових мости для визначених локацій. Фінляндія готує пакет допомоги, до якого також увійдуть тимчасові модульні мости.
Також у червні 2023 року в Україну прибули перші модульні мости від американських фондів: неприбуткової фундації The Conflict and Development Foundation (CDF) і фонду Говарда Баффета, який фінансує постачання 9 модульних мостів в Україну.
Цікаво про будівництво: Відкриття тренінг-центру Ruukki: шлях до партнерського розвитку
Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal