Група «Метінвест створила для Міноборони, в координації з Медичними силами «Схід», перший у країні підземний стабілізаційний пункт для порятунку життів захисників на передовій. Базою для підземного шпиталю стали сталеві бункери-«криївки», повідомила пресслужба групи.
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Деталі
- Укомплектованість шпиталю відповідає рівню польових шпиталів другого ешелону (Role/Echelon 2) згідно зі стандартами НАТО, повідомила «Метінвест». Загальна сума інвестицій в побудову та комплектацію – понад 20 млн грн.
- Сталевий шпиталь, який знаходиться поблизу лінії фронту, забезпечує реанімацію, лікування та утримання пацієнтів до їхньої виписки або евакуації до іншого стаціонарного медичного закладу. Шпиталь дозволяє надавати медичну допомогу понад 100 пацієнтам щодоби.
- За оснащенням медичним обладнанням підземний шпиталь не поступається цивільним лікарням, йдеться у пресрелізі. Він укомплектований кисневими концентраторами, апаратом ШВЛ, кардіомоніторами, дефібриляторами, операційним устаткуванням та освітленням, стерилізаторами, системами обігріву пацієнта, медичними меблями тощо на загальну суму понад 7 млн грн.
- Шпиталь спроєктований на базі шести сталевих бункерів збільшеного розміру: довжина кожного становить 7,6 м, діаметр 2,5 м. Він обладнаний необхідними комунікаціями – системами вентиляції, водопостачання, водовідведення та енергозабезпечення.
- Також вжиті додаткові безпекові заходи для убезпечення від викриття позицій та потенційних ворожих атак на об’єкт. Шпиталь додатково обладнаний системами РЕБ високої потужності та альтернативними джерелами живлення.
Фото: “Метінвест”
Фото: “Метінвест”
Фото: “Метінвест”
Фото: “Метінвест”
Фото: “Метінвест”
Контекст
Проєкт реалізований у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Загалом від початку повномасштабного вторгнення «Метінвест» спрямував на допомогу Україні та її громадянам 7,5 млрд грн, з яких 4 млрд грн – на потреби армії.
Компанія виробляє велику кількість виробів, які передають для потреб армії. Окрім бункерів-«криївок», серед них – протимінні трали, захисні екрани для протидії FPV-дронам, «ловці ланцетів», пластини для амуніції та броня для захисту фронтових автівок.