Заволодіння 100 млн грн «Енергоатому».НАБУ і САП скерували справу до суду

НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням чотирьох осіб у завданні майже 100 млн грн збитків АТ «НАЕК «Енергоатом», повідомляє пресслужба бюро. Минулого року пʼять осіб отримали підозру у завданні збитків при будівництві сховища відпрацьованого ядерного палива. Ключові…









