Binance.US більше не надає страховку FDIC для депозитів. Про це йдеться в повідомленні для клієнтів, яке опинилося в розпорядженні Decrypt.
Зміни містяться в оновлених умовах надання послуг платформи. Вони наведені відповідно до вказівок відомства.
У вже видаленому повідомленні від 24 грудня 2019 року в блозі компанія повідомила, що “всі депозити в доларах США зберігаються на об’єднаних кастодіальних рахунках у кількох банках, які застраховані FDIC. […] Ліміт покриття становить $250 000”.
Оновлені умови надання послуг біржі тепер свідчать: “Ваш акаунт і цифрові активи не підпадають під страховий захист FDIC”.
У документі також ідеться, що користувачі більше не зможуть виводити долари США без попередньої конвертації їх у стейблкоїни або криптовалюту.
У жовтні FTC подала позов проти брокера у сфері цифрових активів Voyager Digital та її колишнього CEO Стівена Ерліха. Відомство вказало, зокрема, на введення відповідачами клієнтів в оману щодо наявності страхового покриття від FDIC.
У серпні 2022 року Корпорація зі страхування вкладів висунула аналогічні претензії до FTX.US.
5 червня SEC подала в суд на Binance та її CEO Чанпена Чжао, висунувши 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів. 6 червня регулятор направив клопотання про заморожування цифрових активів американського підрозділу біржі.
9 червня користувачі втратили можливість депонування доларів, що викликало продажі з боку охочих вивести кошти у фіаті. На тлі цього на платформі сформувався дисконт у котируваннях біткоїна в парі з доларом – показник досяг ~$2200 (7,3%).
17 червня SEC і Binance уклали угоду про клієнтські кошти в США. Біржа відновила виведення активів, проте в компанії попередили, що ситуація може змінитися.
Пізніше відомство звинуватило Binance.US у небажанні співпрацювати. На думку регулятора, дії платформи порушують домовленості між сторонами про заборону виведення коштів за кордон.
За твердженням агентства, холдингова компанія біржі – BAM – затягувала підготовку запитуваних документів. Суд відмовився зобов’язати американський підрозділ Binance надати SEC розширену інформацію щодо обробки активів клієнтів. У самій компанії назвали запити регулятора “занадто широкими” і “невиправдано обтяжливими”.
Нагадаємо, у вересні Binance, Binance.US і глава платформи Чанпен Чжао подали клопотання про відхилення позовів SEC, зазначивши “неправдоподібні” аргументи Комісії.