Нереалізований прибуток за 158 400 BTC, що належать MicroStrategy, сягнув $1,17 млрд. Вкладення постачальника аналітичного ПЗ збільшилися більш ніж на 25%, згідно з BitcoinTreasuries.
Два тижні тому компанія позбулася «паперового» збитку за цифровим золотом. У 2022 році показник перевищував $1 млрд.
На той момент її засновник Майкл Сейлор заявив, що MicroStrategy не планує ліквідовувати свої криптовалютні резерви та продовжить ходлити навіть за поганих умов на ринку.
Протягом трьох років з моменту першої купівлі фірма спрямувала на придбання цифрового золота $4,69 млрд, зокрема шляхом залучення коштів. Зараз її біткоїн-резерви оцінюються в $5,85 млрд.
Майнінгова компанія Marathon Digital, що йде другою у списку топ-10 інвесторів серед корпорацій, утримує 13 726 видобутих BTC вартістю $507,5 млн.
Стрибок ціни першої криптовалюти до $37 000 дав змогу нейтралізувати нереалізований збиток Tesla, яка йде третьою в списку.
На момент написання виробник електрокарів міг би зафіксувати прибуток у розмірі $22 млн (7%), якби позбувся позиції (без урахування впливу продажів на котирування).
Більш успішними виявилися дії Coinbase. Криптовалютна біржа придбала 9480 BTC у середньому за ціною $12 341. Вартість її інвестицій зросла втричі.
Джерело: BitcoinTreasuries.
Раніше засновник MicroStrategy Майкл Сейлор перерахував фактори, які в середньостроковій перспективі призведуть до зльоту цифрового золота в десять разів.
У травні компанія підтримала пропозицію FASB, яка передбачає використання обліку криптовалют за справедливою вартістю в балансовому звіті.
Нагадаємо, аналітики Bernstein спрогнозували зростання ціни цифрового золота до $150 000 до січня 2025 року внаслідок схвалення спотових біткоїн-ETF у США.