Компанія Zoom оновила AI Companion і представила Zoom Workplace. Обидва сервіси використовують ШІ для спрощення взаємодії з колегами.
AI Companion здатний підбивати підсумки нарад і визначати пріоритетність завдань. Функціональність доступна за допомогою голосових запитів.
В основі Workplace лежить нова відкрита платформа для об’єднання Zoom з ШІ-моделями. У ній реалізовано технології, спрямовані на підвищення продуктивності та оптимізації робочого процесу.
Функція Ask AI Companion дає змогу взаємодіяти з ШІ-помічником у всіх застосунках Zoom. Асистент здатний збирати інформацію, складати резюме, готуватися до нарад і отримувати дані з інтегрованих сторонніх інструментів. Крім підбиття підсумків зустрічей, ШІ виводитиме на екран пов’язані з обговоренням електронні листи, чати і документи.
Інтерфейс AI Companion. Джерело: Zoom.
Zoom Phone також отримав підтримку нейромереж. Він здатний визначати пріоритетність термінових голосових повідомлень і витягувати ключові завдання з розшифровки голосової пошти. За підсумками наради ШІ запропонує час зустрічі на основі обговорень у чаті.
Основна мета нововведень — дати користувачам можливість зосередитися на розмові, а не на її записі та розшифровці.
Ще одним ШІ-сервісом стала генерація блок-схем і майнд-карт у Zoom Whiteboard. Сервіс допомагає підбити підсумки нарад, виділити активних доповідачів і додати віртуальний фон за допомогою промптів.
Крім ШІ-помічників, Zoom Workplace надасть доступ до нових налаштувань. На оновленій вкладці «Наради» закріплені теми дня, записи, файли і чат. Функція Multi-share дає змогу кільком учасникам одночасно транслювати свої екрани.
Zoom Revenue Accelerator додає пам’ятки за укладеними угодами, що генеруються нейромережею, і скоринг для переговорів із продажу.
Запуск нових продуктів заплановано на квітень і травень 2024 року. Деякі з них будуть доступні тільки на регіональному рівні.
Нагадаємо, у квітні 2022 року в Zoom додали функцію розпізнавання жестів для надсилання емодзі.