«ТК-Домашній текстиль» почне випускати вʼязані вироби. Компанія отримала грант від USAID

Компанія «ТК-Домашній текстиль», яка входить до групи компаній «Текстиль-Контакт», за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкриває новий напрям діяльності – виготовлення вʼязаних виробів, повідомляє пресслужба виробника.

«Текстиль-Контакт» Олександра Соколовського є одним із найбільших виробників і продавців текстилю.

Як «Повернись живим» управляє репутацією та будує стосунки із державою і бізнесом? Як побудовано процеси всередині фонду, які стимули та мотивація живлять команду? Як досягається абсолютна прозорість? Дізнайтеся від директора БФ Тараса Чмута вже 23 серпня на форумі «Майстри добра» у Львові. Долучайтеся!

Ключові факти

  • Після підписання грантової угоди за програмою USAID компанія отримала можливість укомплектувати цілий в’язальний цех і закупити найсучасніше обладнання провідних виробників Японії, Італії та Туреччини. 
  • Промислових в’язальних машин буде сім, що дасть змогу компанії виготовляти понад 3000 одиниць продукції на місяць.
  • Тож вже скоро компанія випускатиме светри, шапки, шарфи та в’язані пледи під ТМ HomeLine.
  • Компанія має намір створити нові робочі місця, зокрема для людей із вузькоспеціалізованими навичками.

Контекст

Група компаній «Текстиль-Контакт» заснована у 1995 році. Основний напрям діяльності – виробництво та оптово-роздрібний продаж тканин і фурнітури, домашньої білизни, спецодягу та військової форми. Компанія керує мережею оптово-роздрібних гіпермаркетів тканин, мережею магазинів фурнітури та виробів домашнього текстилю. 

За даними компанії, «Текстиль-Контакт» має 100 000 постійних клієнтів, асортимент продукції – 30 000 видів тканин. На підприємствах групи компанії працюють 800 співробітників.

Навесні 2024-го стало відомо, що «Текстиль-Контакт» викупила у бізнес-групи Ігоря Тинного фабрику в Чигирині в Черкаській області. Так компанія пішла у нову для себе нішу – виробництво взуття. Основною причиною для інвестицій «Текстиль-Контакту» у новий сегмент стала співпраця з міжнародними гуманітарними місіями, зокрема зі структурами ООН, пояснював на початку квітня Марценюк. Оскільки вони оголошують тендери на виготовлення і поставку гуманітарних наборів для соціально незахищених верств населення. Зазвичай такі набори комплектуються постільною білизною, одягом, а також взуттям.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *