КБ Луч просить врегулювати питання з висновками Держаудитслужби (Фото:КБ ЛУЧ via Facebook)
Держпідприємство КБ Луч поскаржилося уряду і РНБО на висновки Держаудитслужби, які визнають прибуток постачальників Міноборони збитками держави.
Державне КБ Луч звернулося до уряду та РНБО через висновки Держаудитслужби, яка визнала весь прибуток постачальників Міноборони збитками держави.
Відповідне звернення опубліковано у Facebook конструкторського бюро від 19 вересня.
КБ Луч передало українським військовим усі протитанкові комплекси, які готували на експорт
Конструкторське бюро «Луч» надіслало офіційні листи прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, секретарю РНБО України Олексію Данілову, міністру з питань стратегічних галузей промисловості Олександру Камишину і гендиректору Укроборонпрому Герману Сметаніну.
Зокрема, конструкторське бюро просить врегулювати питання з висновками Держаудитслужби згідно із законодавством, оскільки це «ускладнює виконання поставлених завдань розроблення та виробництва зброї».
«Надумана позиція посадових осіб Держаудитслужби щодо заборони включення прибутку до складу ціни створила реальні загрози національній безпеці та обороні держави», — йдеться в заяві бюро.
У конструкторському бюро додали, що висновки Держаудитслужби викликають подив і спричинили розбіжності та судові процеси між органами влади в період воєнного стану. Також у КБ наголосили, що матеріали ревізії передали правоохоронним органам, на їх підставі відкрито кримінальні провадження.
https://www.facebook.com/kbluchua/posts/pfbid02u6Qmgk5qovFGw72WqoMFe5vpDEs2wGiMyz1M9V5rXj81CoyteVqoek4gCuczZCYcl?__cft__[0]=AZWx0hJH9IziLHstzMbnWyIHbD3nZPWvzsSpGojfH6Ia6XSp92kV5TNZyv7LfPvwOKIveEkn4jcCqodoYlJ1hmi_KpI60f8IM0eJGXggqCaAaQfUBM9NT56xWqJdKWOCfQsu5fyDvXrkXHwsu6oSMcyC&__tn__=%2CO%2CP-R
У липні цього року Кабмін скасував постанову, яка забороняла бізнесу отримувати прибуток від контрактів із Міноборони.
Раніше Державна аудиторська служба за результатами перевірки Міноборони знайшла порушень на 2,5 млрд грн. Порушеннями порахували прибуток, який отримали приватні та державні компанії, співпрацюючи з Міноборони.
Пізніше міністр оборони Олексій Резніков назвав висновки Держаудитслужби про те, що українські виробники, які співпрацюють із Міноборони, не можуть мати прибуток, абсурдними.