У Telegram отримали від української влади список потенційно проблемних каналів – ЗМІ

У понеділок, 4 березня, представник Telegram Ремі Вонг заявив, що компанія взяла до уваги перелік “потенційно проблемних” каналів, отриманий від української влади. Вона працює над аналізом цих даних. Вонг наголосив, що Telegram вживатиме необхідних заходів щодо контенту, який суперечить правилам сервісу, хоча конкретні канали, які потрапили до списку, та джерело цієї інформації він не уточнив.

Про це повідомляє видання NV. У компанії запевняють про безпеку месенджера для користувачів.

“Наразі ми вивчаємо його [перелік] та будемо вживати заходів проти будь-якого контенту, який порушує умови надання послуг Telegram. Telegram був спеціально створений для захисту користувачів від російського стеження, – заявив представник компанії. – Наші додатки мають відкритий вихідний код, а протокол шифрування повністю задокументований, тому будь-який дослідник може самостійно перевірити його цілісність і реалізацію”, – йдеться у заяві .

Вонг також заявив про безпеку та захищеність Telegram як для українських користувачів, так і для людей в інших країнах. Він зазначив, що месенджер був створений з метою захисту від російського стеження, а відкритий код додатків та документований протокол шифрування дозволяють будь-якому дослідникові перевірити їх надійність.

Дискусія про ризики використання Telegram в Україні набрала обертів після заяв Олексія Данілова, секретаря РНБО, який описав платформу як “дуже небезпечну та вразливу” та висловив занепокоєння щодо анонімності каналів у месенджері. Також Андрій Юсов, представник ГУР, вказав на серйозні загрози, які Telegram може становити для інформаційної безпеки країни, підкресливши, що проблема полягає не в окремих користувачах або медіа, а в самій платформі.

Інгеров: Заблокувати Telegram – гонитва за хайпом

Попри заклики Комітету Ради заблокувати Telegram в Україні в реальності зробити це неможливо. Про це заявив Вадим Інгеров, власник Telegram-каналу “Україна на часі”, керівник медіахолдингу, до якого окрім Telegram-каналів входить проєкт Інформатор-Україна, а також декілька радіостанцій. За його словами, замість думок про блокування цієї соцмережі, влада має думати, як підвищити медіаграмотність українців та як боротися з фейками. Наразі, на думку Інгерова, подібні заяви про Telegram – на рівні хайпу.

Про це Вадим Інгеров заявив в ефірі YouTube-каналу “Україна на часі”. Він нагадав, що спроби блокування Telegram були в росії, і там вони не увінчалися успіхом, відповідно, не увінчаються успіхом й в Україні.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Сьогодні поговоримо з Наталією Гуменюк про ймовірність спроби наступу росіян, зокрема на Херсон, і можливі наслідки для супротивника. Також розглянемо ситуацію на Чорному морі і можливість відтіснення росіян, щоб запобігти їхнім морським нападам. Речниця Сил оборони півдня України розповість нам про це. Приєднуйтеся до перегляду!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *