Бачення інклюзивного відновлення, представлене на Глобальному саміті з питань інвалідності

Бачення інклюзивного відновлення, представлене на Глобальному саміті з питань інвалідності

У Берліні відбувся Глобальний саміт з питань інвалідності. На заході радник Міністерства розвитку громад та територій України, керівник ініціативи «Рух без бар’єрів» Ірина Малютіна взяла участь у панельній дискусії «Інновації для інклюзії: подолання бар’єрів в Україні». Вона наголосила на важливості включення безбар’єрних рішень у національні та місцеві плани відновлення.

«Український уряд прагне створити безбар’єрне середовище, забезпечуючи рівний доступ до можливостей для кожного громадянина. Ми ініціювали проект «Рух без бар’єрів», щоб проілюструвати, як міські території можуть і повинні бути спроектовані з урахуванням інклюзії. Наша мета полягає в тому, щоб політика відповідала потребам людей з обмеженою мобільністю, таким чином інтегруючи інклюзивне відновлення в національні та місцеві стратегії. Розширення співпраці між державними органами, громадянським суспільством, і міжнародні партнери матимуть вирішальне значення для впровадження стійких рішень», – зазначила Ірина Малютіна.
Як повідомляє ProfiDOM.com.ua, під час панельної дискусії учасники розглянули перешкоди, з якими стикаються люди з інвалідністю під час війни, а також те, як державна політика та інновації працюють на усунення бар’єрів у різних секторах. Вони особливо підкреслили досягнення в допоміжних технологіях, сприяння цифровій доступності та вдосконалення інклюзивної громадської інфраструктури.
Глобальний саміт з питань інвалідності – це глобальна ініціатива, спрямована на прискорення інклюзії людей з обмеженими можливостями. Він об’єднує різноманітні зацікавлені сторони, включаючи уряди, приватний сектор, наукові кола, громадянське суспільство, організації людей з обмеженими можливостями та благодійні фонди.
У заході також взяли участь Тетяна Ломакіна, Радник – Уповноважений Президента України з питань доступності, Уляна Пчолкіна, Член Правління ГО «Ліга Сильних», Антон Коломєйцев, Головний архітектор Львівської міської ради, Дмитро Попов, Керівник Лабораторії цифрової доступності та спеціаліст ПРООН з цифрової доступності та Олена Урсу, Керівник Проектної групи ПРООН в Україні з акцентом на Демократичне управління.
Дискусійна панель організована за ініціативи Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Німецької платформи відновлення України за фінансової підтримки урядів Німеччини, Швеції та Японії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *