«Потреби в капіталі на наступні 20-25 років для революції в енергетичних і цифрових системах є значними, і є лише близько п’яти конкурентів, які є такими ж значущими та великими, як ми, тому ми не передбачаємо жодних перешкод для завершення угод», — заявив під час інтерв’ю Леннарт Блечер, керівник відділу реальних активів.
«Перехід до енергоресурсів є найбільш значущою бізнес-тенденцією з початку індустріалізації», — зауважив він, зазначивши, що протягом наступних 25 років знадобиться приблизно 275 трильйонів доларів капіталу.
EQT Infrastructure VI, яка планувала отримати 20 мільярдів євро, успішно досягла жорсткої межі. Тепер він включає в себе 21,3 мільярда євро активів під управлінням, які приносять комісійні.
EQT, яка контролює 75 мільярдів євро в глобальних інфраструктурних активах, збирає кошти для свого останнього фонду з 2022 року та вже завершила 10 інвестицій.
Це включає придбання Constellation Cold Logistics у Arcus Infra Partners у 2024 році, приватизацію шведського розробника вітрових електростанцій OX2 AB за 1,5 мільярда доларів на початку того ж року та придбання американської сонячної компанії Madison Energy Investments у 2022 році.
Фонд буде зосереджений на інвестиціях у цифрову інфраструктуру, а також активи, які генерують, зберігають і розподіляють енергію. Він також віддаватиме пріоритет інвестиціям, пов’язаним із декарбонізацією та електрифікацією промислових процесів і соціальної інфраструктури, серед інших секторів.
Джерело: Bloomberg