12 квітня 2025 року McDonald's Україна урочисто відкрив ресторан в Ужгороді. Це перший заклад у Закарпатській області. Про це Forbes Україна повідомили в прес-службі McDonald's Україна.
Ключові деталі
- В Ужгороді на проспекті Свободи, 12 відкрили перший на Закарпатті McDonald's. Він розташований в окремому одноповерховому будинку площею близько 400 кв. і може розмістити 64 відвідувачі в приміщенні та 102 на терасі. Цей ресторан є 111-м закладом McDonald's, що працює в Україні.
- Ресторан і служба McDelivery працюють з 7:00 до 23:00, а McDrive працюватиме цілодобово. «Ресторан «Ужгород» стане першим закладом мережі, який працюватиме цілодобово з початку повномасштабного вторгнення», – повідомили у прес-службі McDonald's Україна. У новому ресторані планується працювати понад 80 осіб.
- «Цього року ми плануємо відкрити ще сім нових ресторанів, — зауважує Віталій Стефурак, директор з розвитку McDonald's в Україні.
Фон
У 2024 році заклади McDonald's в Україні прийняли 103 мільйони відвідувачів, що на 16% більше, ніж у попередньому році. Компанія поступово повертається до показника 2021 року, який становив 125 мільйонів клієнтів, повідомляє прес-служба McDonald's.
Минулого року McDonald's інвестував у будівництво та модернізацію своїх українських локацій 1,8 млрд грн і перерахував до державного бюджету понад 2,6 млрд грн податків. Зараз у мережі працює близько 10 тис. осіб, «що також наближається до рівня 2021 року», повідомляє прес-служба компанії.
За оцінками McDonald's, існує потенціал для відкриття до 500 ресторанів на українському ринку. У 2025 році компанія має намір відкрити дев'ять нових закладів і продовжити модернізацію вже створених ресторанів. Зважаючи на безпекову ситуацію, центральні та західні регіони країни залишаються фокусними точками для розширення, повідомляє прес-служба компанії.
Компанія планує повернути сніданок у всі свої ресторани у 2025 році. Крім того, McDonald's планує запровадити в Україні MOP – мобільний сервіс замовлення та оплати, який дозволить користувачам робити та розраховуватися за замовленнями прямо зі своїх смартфонів.
Минулого року компанія відмовилася від пластикових столових приборів, пластикових соломинок, гумових рукавичок у виробничих приміщеннях, вкладишів для лотків для паперу та скоротила використання кришок від чашок. Відповідне річне споживання пластику зменшилось на 131 тонну, гуми – на 70 тонн, паперу – на 100 тонн.