Німеччина продовжить підтримувати житлові проекти

Німеччина продовжить підтримувати житлові проекти

14 лютого під час конференції з представниками Кредитної установи для реконструкції (KfW) заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська оцінила портфель проектів соціальної інфраструктури та ЖКГ.

На зустрічі були присутні представник Відділу співробітництва Посольства Німеччини в Києві Мартін Брайтмаєр та голова представництва KfW в Україні Лоренц Гесснер. Також був присутній голова Держмолодьжитла Микола Марчук. Під час обговорення йшлося про проекти Держмолодьжитла, Міжнародної організації з міграції (МОМ), Норвезької ради у справах біженців в Україні та Українського фонду соціальних інвестицій – УФСІ. Ці ініціативи спрямовані на створення умов для житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та зміцнення соціальної інфраструктури в українських громадах.
«Банк залишається одним із наших головних партнерів щодо житлових ініціатив. Ретельний аналіз портфоліо проектів має важливе значення для підвищення ефективності наших спільних зусиль між українськими та міжнародними партнерами. Рішення, які ми виробили під час цієї дискусії, мають стати основою для подальшого вдосконалення та розширення цих ініціатив. Ми очікуємо продовження цих проектів, їх успішну реалізацію, масштабування та збільшення фінансових ресурсів для досягнення довготривалих результатів. у житло для ВПО та розвиток соціальної інфраструктури», – констатувала Наталія Козловська.
Микола Марчук, голова Держмолодьжитла, поділився враженнями про програму «Житло для внутрішньо переміщених осіб», яка діє з 2021 року. Після завершення її початкової фази (2021-2023 роки) було проведено міжнародний аудит, за результатами якого було рекомендовано переходити до другої фази. На першому етапі переселенцям надали 669 житлових кредитів, а на другому етапі установа планує видати ще 400 кредитів.
Наталія Козловська також підкреслила, що проект «Житло для внутрішньо переміщених осіб» успішно виконує свою мету щодо інтеграції переселенців у суспільство. Вона підкреслила, що значний напрямок діяльності Мінрозвитку – це підтримка громад, які приймають ВПО.
Як повідомляє ProfiDOM.com.ua, за підсумками обговорення Мінрозвитку посилить координацію з учасниками проекту, що фінансується KfW. Буде підготовлено до підписання меморандуми про співпрацю між міністерством, NRC та МОМ. Ці документи окреслять основні параметри спільної роботи.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *